Opel Leasing to oferta finansowania zakupu samochodów marki Opel przeznaczona zarówno dla klientów prywatnych – w ramach leasingu konsumenckiego Opel, jak i  dla przedsiębiorców, którzy uzyskują dzięki leasingowi korzyści ekonomiczne i podatkowe.

Jak działa Leasing Opel

Program finansowania pojazdów marki Opel został stworzony we współpracy z Getin Bankiem. Firma Opel zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując wygodne i proste finansowanie zakupu nowych pojazdów. Ponadto jako jedna z nielicznych instytucji finansowych na rynku, Opel Leasing umożliwia wydłużenie okresu leasingowania do 84 miesięcy, dzięki czemu jest w stanie zaoferować najniższą na rynku ratę leasingową na samochody marki Opel. Jedną z najważniejszych zalet leasingu jako formy finansowania, jest możliwość korzystania z efektu tzw. tarczy podatkowej przez przedsiębiorcę decydującego się na Opel Leasing finansowy. Dzięki niej przedsiębiorcy mają możliwość zaliczenie rat leasingowych bezpośrednio do kosztów uzyskania przychodów, co pozwala na obniżenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, a zatem i samego podatku. Podatek VAT z tytułu finansowania auta naliczany jest stopniowo i doliczany do rat leasingowych.

Najważniejsze parametry Opel Leasing

Do najważniejszych parametrów finansowania Opel Leasing należą:

  • elastyczna opłata wstępna wynoszącą w przypadku Opel Leasing od 1 do 45 proc.;
  • długi okres leasingowania – nawet do 84 miesięcy;
  • możliwość wzięcia w leasing zarówno pojazdów dostawczych, jak i osobowych;
  • możliwość skorzystania z oferty Leasingu na Start – oferty przygotowanej specjalnie dla młodych przedsiębiorców;
  • harmonogram spłat rat leasingowych jest dostosowany do potrzeb przedsiębiorcy;
  • możliwość wyboru opłacania rat równych, malejących lub sezonowych;
  • niska wpłata początkowa;
  • możliwość leasingowania pojazdów nowych i używanych.

Przykładowe raty Opel Leasing

Poniżej podajemy przykładowe parametry leasingu w formule Opel Leasing dla kilku popularnych modeli samochodów:

Opel Corsa Active 5d 1.2 85 KM kosztuje w leasingu od 549 zł netto miesięcznie. Raty wyliczone dla samochodu kosztującego po upuście w wysokości 7 000 zł: 33 374 zł netto, opłaty wstępnej w wysokości 30 % przy okresie wynajmu – 48 miesięcy. Wartość wykupu na koniec umowy 1 %.

W leasingu modelu Opel Astra Enjoy 5d 1.4 125 KM, miesięczna rata wyniesie od 859 zł netto miesięcznie (cena po rabacie w wysokości 7 % i upuście 4 500 zł to 51 867 zł netto). Rata leasingu wyliczona dla opłaty wstępnej w wysokości 30 % i okresie wynajmu (leasingu) o długości 48 miesięcy. Wartość wykupu na koniec umowy 1 %.

Opel Mokka Active 1.6 115 KM z systemem Start/Stop kosztuje w leasingu Opel od 899 zł netto miesięcznie. Raty wyliczone dla samochodu kosztującego po 3% rabacie 3 i upuście 1000 zł: 55 404 zł netto, opłaty wstępnej w wysokości 30 % przy okresie wynajmu – 48 miesięcy. Wartość wykupu na koniec umowy 1 %.

Zaś samochód transportowy Opel Vivaro Van Edition 1.6 CDTI 115 KM wersja Long H1 2,7t kosztuje w leasingu już od 1 199 zł netto miesięcznie. Rata taka została wyliczona dla samochodu po rabacie 11,5 % (cena 73 066 zł netto), opłacie wstępnej 30% i okresie leasingu na 48 miesięcy. Tu także wartość wykupu na koniec umowy wynosi 1 %.

Po podpisaniu umowy na leasing Opel klient otrzymuje zarejestrowane i ubezpieczone auto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *